4 Ocak 2022

Sıfırdan Zirveye Ayt Matematik Seti – 3

sıfırdan zirveye matematik seti özellikleri

Sıfırdan Zirveye AYT Matematik Seti 3 Paketi ;  Video Ders + AYT MAP 3 (AYT Matematik Anlatım PDFLERİ 3) + Videodaki Sorularla İlgili Online Soru – Cevap kısımlarından oluşmaktadır. AYT MAP 3 PDF Kitabı videoların birebire aynısı olup kitap şeklinde düzenlenmiş PDFlerdir.

Hemen Satın Al ! 119,99 Yerine 36,99 TL !

Sıfırdan Zirveye AYT Matematik Seti - 3 Paketi

Genel Özellikler

Tüm Paketlerimiz  tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Tüm Paketlerimizin temel özelliği bol soru çözümlü ve konu anlatımlı olmalarıdır. 

Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Paket İçeriği

2. DERECE FONKSİYONLAR, PARABOL ve 2. DERECE EŞİTSİZLİKLER

*SIFIRDAN ZİRVEYE AYT MATEMATİK EĞİTİM SETİ – 3. PAKET

* AYT Matematik ARTIK ZOR DEĞİL ! SİZLER İÇİN bu paketteki her konuyu sıfırdan başlayıp zirveye kadar anlattık ! 500 DEN FAZLA SORU ÇÖZDÜK ! 14 SAATİ geçen anlatım yaptık !

* YKS – AYT Matematik DİZİLER – SERİLER – SÜREKLİLİK ve LİMİT konularında Sıfırdan Zirveye Yolculuk!

* Bu kursun amacı akıcı, duru, formül ezberletmeyerek, bol soru çözerek ve konunun mantığını kavratarak matematiğinizi sıfırdan alıp zirveye taşımaktır. Her konu öğrenci bu konuyu hiç bilmiyormuş gibi anlatılır ve ilerlenir. Konunun sonuna gelindiğinde öğrencinin ösym formatındaki en çetin soruları bile çözebilecek hale gelmesi amaçlanır.

* Kursta bol sayıda soru çözümü vardır. Sorular genelde basitten zora doğru çözülür.

* Bu kurs zincir metodu ile oluşturuldu. Unutulmamalıdır ki matematikteki konular birbirine adeta bir zincir gibi bağlıdır. Biz zincirleri halka halka bağlayıp tamamlamayı seçtik ki öğrencilerimiz boğulmasın. Videolar sizin görmediğiniz konuyu HİÇ BİLMİYORMUŞSUNUZ GİBİ çekildi…

*Lütfen sabırlı olun ve kendinize İNANIN… Hazır olun KENDİNİZE ŞAŞIRACAKSINIZ!…

Türkiye’de ilk Defa Tüm Konularda Sıfırdan ZİRVEYE Anlatim

Tamamı PDFli

Ömür Boyu KULLANİM HAKKİ

Bol Soru Çözümü

Faydalı Tüm PRATİK YOLLAR

GÖRSEL Destekli Anlatim

Mobil Uyumlu

Ekonomik Fiyatlı – Öğrenci Dostu

Mobil Uygulama ile Çevrimdışı Kullanım İmkanı

Memnuniyet oranı %98

ÖSYM nin Yeni Tarzı ile Birebir Uyumlu

Sen de matematik yapabilirsin

MATEMATİĞE GEC KALMA!

**Sıfırdan Zirveye AYT Matematik Seti 3. Paketi; Video Ders + AYT MAP 3 (AYT Matematik Anlatım PDFLERİ 3) + Videodaki Sorularla İlgili Online Soru – Cevap kısımlarından oluşmaktadır. AYT MAP 3 PDF Kitabı videoların birebire aynısı olup kitap şeklinde düzenlenmiş PDFlerdir

**Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

**Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz !

**Tüm Paketlerimiz tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

Örnek Videolar

Yukarıdaki kısımda yer alan SATIN AL kısımlarında istediğiniz paketin SATIN AL ( Görsel 1 ) butonuna bastıktan sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi ekranınıza gelecek olan ” Bu kursu ön izle” ( Görsel 2 ) sekmesine tıkladığınızda çok sayıda örnek ders anlatım videolarına ulaşabilirsiniz. 

Görsel 1

Görsel 2

Kullanıcı Yorumlarından Bir Demet

Nasıl Satın Alırım ?

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK 

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.

Videoyu oynat