10 Nisan 2020

Konu Özetli – İspatlı – Soru Çözümlü Geometri Seti

sıfırdan zirveye matematik seti özellikleri

Konu Özetli – İspatlı – Pratik Geometri Seti;  2 Video Ders Paketi + PDF Kitap  + Videodaki Sorularla İlgili Online Soru – Cevap kısımlarından oluşmaktadır. GEO MAP PDF Kitabı videoların birebire aynısı olup kitap şeklinde düzenlenmiş PDFlerdir.

Hemen Satın Al ! 300 Yerine 93,99 TL !

Genel Özellikler

Tüm Paketlerimiz  tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Tüm Paketlerimizin temel özelliği bol soru çözümlü ve konu anlatımlı olmalarıdır. 

Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Paket İçeriği

Geometri 1. Paket Doğruda Açılar ve Üçgenler Konusunu ; Geometri 2. Paket Dörtgenler, Çokgenler, Çember ve Daire, Doğrunun Analitiği ve Katı Cisimler Konularını kapsamaktadır.

Örnek Videolar

Kullanıcı Yorumlarından Bir Demet