Konu Özetli - İspatlı - Soru Çözümlü Geometri Seti

Genel Özellikler

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setini tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setinin amacı size bir geometri vizyonu kazanmaktır. Tyt – Dgs-Kpss – Ales Geometri öğrenimi için tasarlanmıştır. çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Seti bol soru çözümlü ve konu özetli bir settir.

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setinden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Kullanıcı Yorumları Kısa Tanıtım ve Örnek Videolar

Play Video

Paket İçerikleri

Üzerine tıklayarak fotoğrafları  büyütebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Udemy platformu eğitmenlere sınırlı sayıda  indirim kuponu oluşturma hakkı tanımaktadır. Sitemizin whatsapp hattında indirim kuponu grubuna kayıt yaptırarak indirim kuponlarını takip edebilirsiniz. 

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Video eğitimi, Online Soru – Cevap ve videoların bire – bir aynısı olan PDF Kitap ( Matematik Anlatım PDFleri ) nden oluşan bir eğitim setidir. Her paketin ilk videosunun altında kaynaklar bölümünde bahsedilen PDF Kitabı indirip, çıktısını alıp, kitap haline getirdikten sonra setlerimize başlamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlere herhangi bir kitap gönderimi yapılmayacaktır.

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Udemy üzerinden satışı yapıldığı  ve size herhangi bir şey gelmeyeceği için ( kitap / flash bellek vs ) kapıda ödeme imkanı yoktur. 

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Bu platforma kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmaktadır ve satın alınınca videolar sisteminize yüklenmektedir. Bu yüzden flash bellek / Cd vs ile gönderim yapamamaktayız.

Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometrik Seti 2 paket olarak hazırlanmıştır. Geometri konuları 2 ye bölünmüş ve her pakete dağıtılmıştır. Bunun nedeni öğrencilerimize yalnızca eksik olduğu konuları seçme hakkı da tanımaktır. 

Yalnızca videodaki sorularla ilgili sistemdeki mesajlaşma yolu ile Sefa Hocaya soru sorulabiliyor ve Sefa Hoca maksimum 24 saat içerisinde cevap veriyor. Binlerce öğrencimizin olduğu bir platformda video dışı soruların çözülmesi malesef mümkün değildir.

Nasıl Satın Alabilirim

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK

NOT : Konu Özetli – İspatli – Soru Çözümlü Pratik Geometri seti 2 paketten oluşmaktadır. Bu paketleri toplu alabileceğiniz gibi tek tekte alabilirsiniz. 

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

 

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.

Genel Bilgiler

Geometrinin yüzde 80 i üçgenlerdir. Üçgenler konusunu iyi anlayan öğrenci geometrinin diğer tüm konularında sıkıntı yasamaz. Geometri hem çok zevkli hem de insanın ufkunu genişleten bir derstir. Öğrencilerimizin geometri de başarısız olmasının en önemli sebepleri arasında EZBERCİLİK yatmaktadır. Geometri formul dersi değil, aksine ispat ve akil dersidir. İşte bu paketimizde geometrinin temel yapı taşı olan Üçgenler konusunu ele aldık.

Her bölümde ilk önce konu ile ilgili KONU ÖZETLERİ sunduk

Konu başlıklarında ilgili teoremleri tek tek İSPATLADİK

Mini testlerle konunun pekismesini sağlayıp karşınıza gelebilecek olası SORU TİPLERİ üzerinde durduk.

Tüm videoların PDF sini sisteme yükledik..

Umuyorum ki kısa süre içerisinde Geometri ile barışacak, geometrinin ne kadar zevkli bir ders olduğunu anlayacaksınız.. Bu paket işte bunun için oluşturuldu…

Sevgili öğrencilerim bu kursu bir butun olarak dusunmenizi istiyorum. Kursu baştan sona en az iki defa bitirip ondan sonra çözümlü soru bankalariyla öğrendiklerinizi desteklemelisiniz.

İlk 3 video ile geometrinin temel kavramlarini öğreneceksin !

Dogruda Acı ve Üçgenler konularına hakim olacaksın !

Gerekli tüm teoremleri İSPATINI öğreneceksin !

Konularla ilgili soru tiplerini bir bir çözeceksin!

Bu kursun sonunda GEOMETRİ VİZYONUNUZ müthiş bir şekilde artacak !

Geometrinin mantığını anlayacak, Geometriden ZEVK alacaksın !