11 Ekim 2020

TYT MAP – 5 Ders Paketi ı Sıfırdan Zirveye TYT Matematik Seti

sıfırdan zirveye matematik seti özellikleri

Sıfırdan Zirveye TYT Matematik Seti 5 Paketi;  Video Ders + TYT MAP 5 (Matematik Anlatım PDFLERİ 5) + Videodaki Sorularla İlgili Online Soru – Cevap kısımlarından oluşmaktadır. MAP 5 PDF Kitabı videoların birebire aynısı olup kitap şeklinde düzenlenmiş PDFlerdir.

Hemen Satın Al ! 119.99 Yerine 36,99 TL !

Sıfırdan Zirveye Matematik Seti - 5 Paketi

Genel Özellikler

Tüm Paketlerimiz  tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Tüm Paketlerimizin temel özelliği bol soru çözümlü ve konu anlatımlı olmalarıdır. 

Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Sıfırdan Zirveye Matematik Seti - 5 Paketi

Paket İçeriği

SIFIRDAN ZİRVEYE DEV MATEMATİK EĞİTİM SETİ – 5. PAKET ( TYT MATEMATİK SETİMİZİN SON PAKETİ )

*TYT  Matematik ARTIK ZOR DEĞİL ! SİZLER İÇİN bu paketteki her konuyu sıfırdan başlayıp zirveye kadar anlattık ! 800 DEN FAZLA SORU ÇÖZDÜK ! 19 SAATİ geçen anlatım yaptık ! 

*Yeni nesil matematik sorularının nasıl çözülebileceğini gösterdik !

*Polinomlar – 2. Derece Denklemler – Mantık ve Önermeler – Veri Analizi konusunda sıfırdan zirveye yolculuk ! 

*Bu kursun amacı akıcı, duru, formül ezberletmeyerek, bol soru çözerek ve konunun mantığını kavratarak matematiğinizi sıfırdan alıp zirveye taşımaktır. Her konu öğrenci bu konuyu hiç bilmiyormuş gibi anlatılır ve ilerlenir. Konunun sonuna gelindiğinde  öğrencinin ösym formatındaki  en çetin soruları bile çözebilecek hale gelmesi amaçlanır.

*Kursta bol sayıda soru çözümü vardır. Sorular genelde basitten zora doğru çözülür.

*Bu kurs zincir metodu ile oluşturuldu. Unutulmamalıdır ki matematikteki konular birbirine adeta bir zincir gibi bağlıdır. Biz zincirleri halka halka bağlayıp tamamlamayı seçtik ki öğrencilerimiz boğulmasın. Videolar sizin görmediğiniz konuyu HİÇ BİLMİYORMUŞSUNUZ GİBİ çekildi…

*Lütfen sabırlı olun ve kendinize İNANIN… Hazır olun KENDİNİZE ŞAŞIRACAKSINIZ!…

Örnek Videolar

Yukarıdaki kısımda yer alan SATIN AL kısımlarında istediğiniz paketin SATIN AL ( Görsel 1 ) butonuna bastıktan sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi ekranınıza gelecek olan ” Bu kursu ön izle” ( Görsel 2 ) sekmesine tıkladığınızda çok sayıda örnek ders anlatım videolarına ulaşabilirsiniz. 

Görsel 1

Görsel 2

Kullanıcı Yorumlarından Bir Demet

Nasıl Satın Alırım ?

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK 

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.