sıfırdan zirveye matematik seti özellikleri

Sıfırdan Zirveye TYT Matematik Seti;  5 Video Ders Paketi + TYT MAP (TYT Matematik Anlatım PDFLERİ) + Videodaki Sorularla İlgili Online Soru – Cevap kısımlarından oluşmaktadır. TYT MAP PDF Kitabı videoların birebire aynısı olup kitap şeklinde düzenlenmiş PDFlerdir.

Hemen Satın Al ! TÜM SET 600 Yerine 185 TL !

Genel Özellikler

Tüm Paketlerimiz  tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Tüm Paketlerimizin temel özelliği bol soru çözümlü ve konu anlatımlı olmalarıdır. 

Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Paket İçeriği

TYT MATEMATİK  ARTIK ZOR DEĞİL ! SİZLER İÇİN BU PAKETTEKİ HER KONUYA SIFIRDAN BAŞLAYIP ZİRVEYE KADAR ANLATTIK ! 4500 DEN FAZLA SORU ÇÖZDÜK!  150 SAATİ GEÇEN ANLATIM YAPTIK ! 

Yeni nesil matematik sorularının nasıl çözülebileceğini öğreneceksin ! 

Bu konuların aslında zor olmadığını anlayacaksın !

Gerekli tüm pratik yolları öğreneceksin

Paketteki tüm konuların MANTIĞINI anlayacaksın

Olayın Mantığını anlayacağın için karşına hangi soru tipi çıkarsa çıksın çözebileceksin

Ayrıntıda boğulmayacak, bir sonraki videoya geçmek için sabırsızlanacaksın

Bu kursun amacı akıcı, duru, formül ezberletmeyerek, bol soru çözerek ve konunun mantığını kavratarak matematiğinizi sıfırdan alıp zirveye taşımaktır. Her konu öğrenci bu konuyu hiç bilmiyormuş gibi anlatılır ve ilerlenir. Konunun sonuna gelindiğinde  öğrencinin ösym formatındaki  en çetin soruları bile çözebilecek hale gelmesi amaçlanır. Kurs 15 Günde Sıfırdan Matematik ( İşlem Yeteneği ) konusu ile başlar önceöğrenciye TEMEL kazandırmak hedeflenir.                                                                                                           

İlk bölümü geçen öğrencide “MATEMATİK YAPABİLİYORUM” hissi uyanır.                                                                       

Kursta bol sayıda soru çözümü vardır. Sorular genelde basitten zora doğru çözülür.                                                         

Bu kurs zincir metodu ile oluşturuldu. Unutulmamalıdır ki matematikteki konular birbirine adeta bir zincir gibi bağlıdır. Biz zincirleri halka halka bağlayıp tamamlamayı seçtik ki öğrencilerimiz boğulmasın. Örneğin Temel Kavramlar konusunun içine Üslü Sayılar bilinmeden çözülemeyecek bir soru koymadık… Videolar sizin görmediğiniz konuyu HİÇ BİLMİYORMUŞSUNUZ GİBİ çekildi…                                                                                                             

Lütfen sabırlı olun ve kendinize İNANIN… Hazır olun KENDİNİZE ŞAŞIRACAKSINIZ!…

Örnek Videolar

Kullanıcı Yorumlarından Bir Demet

Nasıl Satın Alırım ?

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK 

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.