22 Kasım 2019

Sıfırdan Zirveye Matematik Seti 1. Paket ( TYT – DGS – KPSS – ALES )

sıfırdan zirveye matematik seti 1. paket map 1
Play Video
sıfırdan zirveye matematik seti özellikleri

KAMPANYA ! Paketler 119 Yerine 36,99 TL !

KAMPANYA ! Paketler 119 Yerine 27,99 TL !

Genel Özellikler

ÖSYM özellikle son yıllarda bu sınavlardaki soru tipi ve seviyelerini birbirine çok yakınlaştırmıştır. Bu dört sınavda da muhakeme, işlem yeteneği ve  yorum kabiliyetini ölçen sorular ağırlıktadır. İşte bu nedenle Sıfırdan Zirveye Matematik Seti paketleri tüm konuların mantığını kavratmaya çalışır ve bölüm testlerinde de tüm bu sınavların soru mantığını ortak bir potada sizlere sunar ki öğrencilerimiz girdiği sınavda sürprizle karşılaşmasın hazırlıklı olsun … Bu paketlerin amacı ÖSYM nin mantığını öğrenciye kavratmaktır

Tüm Paketlerimiz  tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Paketlerimizdeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Tüm Paketlerimizin temel özelliği bol soru çözümlü ve konu anlatımlı olmalarıdır. 

Paketlerimizden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerimiz Video eğitimi, Online Soru – Cevap ve videoların bire – bir aynısı olan PDF Kitap ( Matematik Anlatım PDFleri ) nden oluşan bir eğitim setidir. Her paketin ilk videosunun altında kaynaklar bölümünde bahsedilen PDF Kitabı indirip, çıktısını alıp, kitap haline getirdikten sonra setlerimize başlamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlere herhangi bir kitap gönderimi yapılmayacaktır.

Paketlerimizin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Udemy üzerinden satışı yapıldığı  ve size herhangi bir şey gelmeyeceği için ( kitap / flash bellek vs ) kapıda ödeme imkanı yoktur. 

Paketlerimizin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Bu platforma kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmaktadır ve satın alınınca videolar sisteminize yüklenmektedir. Bu yüzden flash bellek / Cd vs ile gönderim yapamamaktayız.

Yalnızca videodaki sorularla ilgili sistemdeki mesajlaşma yolu ile Sefa Hocaya soru sorulabiliyor ve Sefa Hoca maksimum 24 saat içerisinde cevap veriyor. Binlerce öğrencimizin olduğu bir platformda video dışı soruların çözülmesi malesef mümkün değildir.

Genel Bilgiler

 • Online Video Eğitim Seti
 • Ömür boyu kullanım imkanı
 • 45+ saat video eğitim süresi
 • 1300 den fazla soru çözümü
 • Yeni nesil matematik sorularının çözümü
 • Videonun PDF Kitabı MAP 1
 
 • SIFIRDAN ZİRVEYE DEV MATEMATİK EĞİTİM SETİ – 1. PAKET ( MATEMATİK ÖĞRETEN SETİMİZİN İLK PAKETİ ) 
 
 • PAROLA : SIFIRDAN ZİRVEYE YOLCULUK BAŞLASIN!
 
 • TYT – DGS – KPSS – ALES MATEMATİK  ARTIK ZOR DEĞİL ! SİZLER İÇİN BU PAKETTEKİ HER KONUYA SIFIRDAN BAŞLAYIP ZİRVEYE KADAR ANLATTIK ! 1300 DEN FAZLA SORU ÇÖZDÜK!          45 SAATİ GEÇEN ANLATIM YAPTIK ! 
 
 • Yeni nesil matematik sorularının nasıl çözülebileceğini gösterdik  
 
 • Bu kursun amacı akıcı, duru, formül ezberletmeyerek, bol soru çözerek ve konunun mantığını kavratarak matematiğinizi sıfırdan alıp zirveye taşımaktır. Her konu öğrenci bu konuyu hiç bilmiyormuş gibi anlatılır ve ilerlenir. Konunun sonuna gelindiğinde  öğrencinin ösym formatındaki  en çetin soruları bile çözebilecek hale gelmesi amaçlanır. Kurs 15 Günde Sıfırdan Matematik ( İşlem Yeteneği ) konusu ile başlar önce öğrenciye TEMEL kazandırmak hedeflenir.                                                                                                                         
 
 • İlk bölümü geçen öğrencide “MATEMATİK YAPABİLİYORUM” hissi uyanır.
 
 • Kursta bol sayıda soru çözümü vardır. Sorular genelde basitten zora doğru çözülür. 
 
 • Bu kurs zincir metodu ile oluşturuldu. Unutulmamalıdır ki matematikteki konular birbirine adeta bir zincir gibi bağlıdır. Biz zincirleri halka halka bağlayıp tamamlamayı seçtik ki öğrencilerimiz boğulmasın. Örneğin Temel Kavramlar konusunun içine Üslü Sayılar bilinmeden çözülemeyecek bir soru koymadık… Videolar sizin görmediğiniz konuyu HİÇ BİLMİYORMUŞSUNUZ GİBİ çekildi…
 
 • Lütfen sabırlı olun ve kendinize İNANIN… Hazır olun KENDİNİZE ŞAŞIRACAKSINIZ!…

Kimler İçin Uygun ?

 • SIFIRDAN ZİRVEYE DEV MATEMATİK EĞİTİM SETİ Özellikle TYT – DGS – KPSS – ALES için oluşturulmuş ayrıntılı bir settir. Konulara sıfırdan başlanılır ve devamında sizi zirveye ulaştıracak düzeyde ayrıntı verilir.
 • Bu Set, yukarıdaki sınavların yanı sıra Temel matematik sorularını cevaplamak durumunda olan öğrencilerimiz için de uygundur.
 • SIFIRDAN ZİRVEYE DEV MATEMATİK EĞİTİM SETİ nin ilk paketi olan bu kursun amacı sizi sıfırdan alıp zirveye taşımaktır. Dolayısıyla ÇARPIM TABLOSU nu ezberleyip başlayabilirsiniz…
 • Bu kursun en büyük gereksinimi çalışmak ve azimdir. Bu ikisi sizde olduktan sonra göreceksiniz ki başarı kaçınılmaz olacak…
 
 • 1. Bölümümüzde matematiğe sıfırdan giriş yapıp matematiksel işlem yetenekleri kazanacağız. Matematiğin temelini oturttuktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecekMatematik yapabileceğinizi FARKEDECEKSİNİZ!

 
 • 2. Bölümümüzde Temel Kavramlar konusuna sıfırdan giriş yapıp zirveye doğru yol alacağız…Matematik vizyonunuz bu bölümle beraber ciddi oranda artacak..

 • 1. ve 2. bölümlerde matematik yapabileceğinizi anlayacaksınız sonraki bölümlerde de tüm konulara  sıfırdan başlayıp konuyu derinlemesine öğreneceğiz..

 • SIFIRDAN ZİRVEYE DEV MATEMATİK EĞİTİM SETİ – 1. Paketine etkili bir şekilde çalışan öğrencilerimiz için artık her şey çok farklı olacak…

İçerik ve Müfredat

 
 
 
Kurs içeriği
Tümünü Genişlet 131 ders44:46:20
+MATEMATİK YAPABİLİRSİNİZ!
3 ders01:01:37
+15 GÜNDE SIFIRDAN MATEMATİK
32 ders10:22:35
+DOĞAL SAYILAR VE TAM SAYILAR
10 ders03:40:00
+SAYILARIN ÖZELLİKLERİ
9 ders03:10:21
+ARDIŞIK SAYILAR
12 ders03:38:02
+BASAMAK KAVRAMI VE ÇÖZÜMLEME
7 ders02:23:20
+DOĞAL SAYILARDA BÖLME
6 ders02:14:09
+BÖLÜNEBİLME KURALLARI
6 ders02:22:51
+ASAL SAYILAR ve ASAL ÇARPANLARA AYIRMA
9 ders03:08:34
+EBOB – EKOK
13 ders05:24:39
+FAKTÖRİYEL
11 ders03:27:53
+RASYONEL SAYILAR
7 ders02:26:37
+ONDALIKLI SAYILAR
6 ders01:25:42

Nasıl Satın Alırım ?

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK?

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

 

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.