Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Seti ( Video + PDF Kitap )

Genel Özellikler

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setini tüm güncellemeleri ile beraber ÖMÜR BOYU ve SINIRSIZ bir şekilde kullanım hakkına sahipsiniz!

 

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setindeki TÜM KONULAR konuyu sanki siz hiç bilmiyormuşsunuz gibi ele alındı ve tüm konularda sizlerin  ÖSYM nin en çetin sorularını çözülebilecek bir seviyeye gelmeniz amacına yönelik bir anlatım yapıldı.

Videoların bire bir aynısı olan,videoları izlerken etkili not tutmak amacıyla hazırlanan, Kitap şeklinde düzenlenen ve ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunulan, Çıktısını alıp kitap haline getirebileceğiniz matematik anlatım pdfleriyle çok etkili bir öğrenme sürecinin içerisine gireceksiniz!

Videoların altında bulunan SORU – CEVAP kısmında videolarla ile ilgili anlamadığınız yerleri SEFA HOCA ya mesaj yolu ile  sorabileceğiniz ve maksimum 24 saat içerisinde SEFA HOCA dan dönüş alabileceğiniz Online Soru Cevap bölümünden çok yararlanacaksınız !

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Seti bol soru çözümlü konu anlatımlı bir settir. Bu sette yaklaşık 4000 den fazla soru çözümü yapıldı ! 

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setinden UDEMY uygulamasını indirerek mobil üzerinden de faydalanabilirsiniz ! Üstelik aynı uygulama içerisinde indirerek çevrimdışı da kullanabilirsiniz ! 

Hemen Satın Al !

İndirim Kuponları İle Satın Alma

Sınırlı sayıda yayımlanan İNDİRİM KUPONLARI ile TÜM SIFIRDAN ZİRVEYE ALES MATEMATİK SETİNİ ( 4 PAKET ) 112 TL ye alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları Kısa Tanıtım ve Örnek Videolar

Play Video

Sıkça Sorulan Sorular

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Udemy platformu eğitmenlere sınırlı sayıda  indirim kuponu oluşturma hakkı tanımaktadır. Sitemizin whatsapp hattında indirim kuponu grubuna kayıt yaptırarak indirim kuponlarını takip edebilirsiniz. 

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Seti Video eğitimi, Online Soru – Cevap ve videoların bire – bir aynısı olan PDF Kitap ( Matematik Anlatım PDFleri ) nden oluşan bir eğitim setidir. Her paketin ilk videosunun altında kaynaklar bölümünde bahsedilen PDF Kitabı indirip, çıktısını alıp, kitap haline getirdikten sonra setlerimize başlamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlere herhangi bir kitap gönderimi yapılmayacaktır.

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Udemy üzerinden satışı yapıldığı  ve size herhangi bir şey gelmeyeceği için ( kitap / flash bellek vs ) kapıda ödeme imkanı yoktur. 

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setinin telif hakkı ve satışı dünyaca ünlü online video yayım sitesi UDEMY platformuna aittir. Bu platforma kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmaktadır ve satın alınınca videolar sisteminize yüklenmektedir. Bu yüzden flash bellek / Cd vs ile gönderim yapamamaktayız.

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Seti 4 paket olarak hazırlanmıştır. ALES matematik konuları 4 e bölünmüş ve her pakete dağıtılmıştır. Bunun nedeni öğrencilerimize yalnızca eksik olduğu konuları seçme hakkı da tanımaktır. 

Sıfırdan Zirveye ALES Matematik Setinin içerisinde Geometri konuları yok. Geometri ayrı bir ders olarak ele alınmış ve 2 paket olarak bu setten ayrı bir şekilde yayımlanmıştır.

Yalnızca videodaki sorularla ilgili sistemdeki mesajlaşma yolu ile Sefa Hocaya soru sorulabiliyor ve Sefa Hoca maksimum 24 saat içerisinde cevap veriyor. Binlerce öğrencimizin olduğu bir platformda video dışı soruların çözülmesi malesef mümkün değildir.

Paket İçerikleri

Üzerine tıklayarak fotoğrafları  büyütebilirsiniz. ALES MATEMATİK  sınavını incelediğimizde soruların bir kısmının yorum, muhakeme şekil diğer kısmının ise klasik matematik sorularından oluştuğu görülmektedir. Özellikle son yıllardaki ales çıkmış sorular analiz edilerek setimiz içerisine bol sayıda eklenmiştir. 

Nasıl Satın Alabilirim

Mail adresinizle beraber oluşturacağınız Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. BU OLUŞTURACAĞINIZ PROFİL BİLGİLERİNİ MUTLAKA KAYDEDİN ÇÜNKÜ BU SET ÖMÜR BOYU SİZİN ve istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz…

                                                        

SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK

NOT : ALES MATEMATİK seti 4 paketten oluşmaktadır. Bu paketleri toplu alabileceğiniz gibi tek tekte alabilirsiniz. 

1) Satın Al butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek ; Bu ekran indirim uygulanmış ekrandır.

2) Sarı ile işaretlenen ve kırmızı daire içine alınan ”Hemen satın al” butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bizden Udemy video platformunda kullanacağımız bir profil oluşturmamız istenecek. Tam ad, e posta ve belirleyeceğiniz parola ile giriş yapacağız.

 

3) Gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıdaki ödeme ekranı gelecek.

4) Kart bilgilerini girip ödeme yapılınca Video Eğitim Setiniz ömür boyu kullanım hakkıyla beraber sizin… Başarılar.